
ProHotel Sn144c шәй табақшасы
- Бар
- Коды:214890
338 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel Sn144c Epee сериялы шай табақшасы қоғамдық тамақтандыру орындарында кәсіби пайдалануға арналған. Бұйымның пішіні төртбұрышты, аласа және тар ернеуі бар.
Бағасы 1 дана үшін көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 17 мм |
| Тереңдігі | 115 мм |
| Материал | Фарфор |
| Серия | Қылыш |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 115 мм |
- Бағасы: 338 ₸



