
ProHotel d07-B салат ыдысы
- Бар
- Коды:304768
1 890 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel d07-B салат ыдысы мейрамханаларда, кафелерде, барларда, гастрономдарда және супермаркеттерде кәсіби пайдалануға арналған. Бұйым сынуға және механикалық әсерлерге төзімді фарфордан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Фарфор |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.872 кг |
| Биіктігі | 75 мм |
| Тереңдігі | 210 мм |
| Қаптамадағы саны | 18 дана. |
| Көлем | 1400 мл |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | төмен |
| Ені | 210 мм |
- Бағасы: 1 890 ₸


