
VIATTO VA-HDW1200 қабырғаға орнатылатын фен
- Бар
- Коды:200608
19 476 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-HDW1200 қабырғаға орнатылатын фен қонақүйлерде, демалыс үйлерінде, спорт кешендерінде, бассейндерде, сондай-ақ үйде шашты тез кептіру үшін қолданылады. Модель ажыратқышы және ширатылған кабелі бар ыңғайлы тұтқамен, ұстағышы бар қабырға блогымен, сондай-ақ ашасы бар қуат кабелімен жабдықталған. Корпустар ақ түсті соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- 2 температуралық режим
- Қызып кетуден қорғау
- Пайдалану қауіпсіздігі
- Шағын габариттер
- Эргономикалық дизайн
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түрі | Шаш кептіргіш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 100 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 90 мм |
- Бағасы: 19 476 ₸






