
UNOX XHC 010 сүзгі жүйесінің жинағы
- Бар
- Коды:94443
111 602 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XHC 010 сүзгі жүйесінің жинағы ChefTop MIND сериялы бу конвекторлары мен конвекциялық пештермен бірге пайдаланылады.Maps, BakerTop MIND.Maps, BakerLux Shop.Қосылған ағын суды тазарту және жұмсарту және жабдықты әк шөгінділерінің пайда болуынан қорғау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда Pro Master, Touch және Led.
Жиынтықта:
- Қабырғаға бекіткіші бар сүзгінің бас бөлігі
- Ауыстырылатын картридж XHC 004
- Гидравликалық жалғастырғыш жалғағыштар
- 2 жалғаушы түтік
- Судың кермектігін өлшеуге арналған жинақ
Ерекшеліктері:
- Қосылым түрі/диаметрі: кіріс (IN) = шығыс (OUT) = John Guest 8 мм
- Жұмыс жағдайы: тік немесе көлденең
Қосымша сипаттамалар:
- Бос картридждің көлемі: 1 л
- Судың жұмыс температурасы: 4-30 °С
- Өлшемдері:
- Басты бөлігі бар картридж: 119х108х268 мм
- Бас бөлігі және қабырғаға бекіткіші бар картридж: 137x130x268 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | XHC010 Bakery.Pure.50 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1 кг |
| Сумен салмақ | 1.6 кг |
| Биіктігі | 259 мм |
| Тереңдігі | 108 мм |
| Максималды ресурс | 1000 л |
| Мақсаты | пароконвектоматтар үшін |
| Жұмыс қысымы | 2-ден 8.6 барға дейін |
| Брендтің отаны | Италия |
| Ені | 108 мм |
- Бағасы: 111 602 ₸


