
S20 / 30 үшін La Cimbali сүт салқындатқышы
- Бар
- Коды:123321
1 921 174 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
La Cimbali сүт салқындатқышы кофеханаларда, барларда және мейрамханаларда S20 және S30 кофе машиналарымен бірге әртүрлі кофе сусындарын жасау үшін сүтті қысқа мерзімді сақтау және салқындату үшін ортақ пайдаланылады. Модель компрессормен және сандық термостатпен жабдықталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | La Cimbali |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | REFRIGERATED UNIT |
| Биіктігі | 643 мм |
| Тереңдігі | 435 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 8 л |
| Өндіруші ел | Италия |
| Түрі | компрессорлық |
| Ені | 290 мм |
- Бағасы: 1 921 174 ₸




