
VIATTO VA-SC08D тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:241262
182 862 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-SC08D тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кофемашиналардың көмегімен кофе дайындау үшін пайдаланылатын сүт пен кілегейді көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель кіріктірілген тоңазытқыш қондырғысымен жабдықталған. Корпус боялған металдан, есіктер шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жарықдиодты жарықтандыру
- Хладагент: R600а
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 0,7 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.36 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9.96 кг |
| Биіктігі | 390 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Сөрелер саны | 1 |
| Қуат | 0.076 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 8 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 0-ден 10 °C-қа дейін |
| Түрі | компрессорлық |
| Ені | 495 мм |
- Бағасы: 182 862 ₸





