
VIATTO VA-SC08M тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:126608
163 184 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-SC08M тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кофемашиналардың көмегімен кофе дайындау үшін пайдаланылатын сүт пен кілегейді көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель жарықдиодты жарықтандырумен және топсалы есікпен жабдықталған. Корпус қара түске боялған.
Қосымша сипаттамалар:
- Хладагент: R600а
- Қаптамадағы габариттері: 306x576x454 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16 келі |
| Биіктігі | 395 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Қуат | 0.07 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 8 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 0-ден 10 °C-қа дейін |
| Ені | 505 мм |
- Бағасы: 163 184 ₸


