
Швед үстелі Rada ПВОП-11/7Н
- Бар
- Коды:49135
869 756 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Rada ПВОП-11/7Н швед үстелі өзіне-өзі қызмет көрсету жүйесі бар кафелерде және ірі супермаркеттерде пайдалануға жарамды салқын тағамдар мен сусындарды көрсетуге, қысқа мерзімді сақтауға және таратуға арналған.
Аспап тот баспайтын болаттан жасалған AISI 304, сыртқы әрлеу - ламинатталған МДФ. Есептегішті пайдалану қоршаған ортаның температурасы 10-нан 35 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 40-тан 70% -ға дейін ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- Салқындату жүйесі - мәжбүрлі желдету
- Danfoss компрессоры және басқару блогы (Дания)
- Екі жағынан жиналмалы бағыттағыштар
- Қоршауы мен жарығы бар жоғарғы сөре
- Айналмалы дөңгелектер, оның ішінде 2 тежегіші бар
- Қаптамасы: ағаш паллет және қаңқа, картоннан жасалған қорап
Жинақтау:
- Гастроэмкосттар жиынтығы: GN 1/1 - 1 дана., GN 1/2 - 2 дана., GN 1/3 - 3 дана. тереңдігі 100 мм
Қосымша сипаттамалар:
- Ваннаның ішкі өлшемдері: 953х508х110 мм
- Салқындатылатын көлем: 0,04 куб.м
- Қаптамадағы габариттері: 1240х840х1845 мм
- Қаптама көлемі: 1,92 м3
- Әрлеу: кантри жаңғағы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rada |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 168.5 кг |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 6 |
| Биіктігі | 870-тен 1460 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қуат | 0.9 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тоңазытқыш бөлігінің температуралық режимі | 2-ден 10 °C-қа дейін |
| Түрі | тоңазытқыш |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1, GN 1/2, GN 1/3 |
| Ені | 1100 мм |
- Бағасы: 869 756 ₸


