
Бейтарап салат-бар Gastrolux ПНУ-072/W бұрыштық
- Бар
- Коды:184795
1 635 477 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бейтарап бұрыштық салат бар Gastrolux ПНУ-072/W сериясы WoodLine дайын тағамдарды тарату желілерінің бөлігі ретінде немесе қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында өз бетінше көрсетуге арналған. Модель дөңгелектермен жабдықталған. Қаңқасы ағаштан, ал үстіңгі жағы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Жеке түсті орындау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | WoodLine |
| Салмағы (қаптамасыз) | 44 келі |
| Биіктігі | 883 мм |
| Тереңдігі | 720 мм |
| Құрылым | тұтас үстел үсті |
| Жабдықтау | ашық сөре |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | бейтарап |
| Орнату | жылжымалы |
| Ені | 720 мм |
- Бағасы: 1 635 477 ₸


