
Бейтарап салат-бар Gastrolux ДС-187/W
- Бар
- Коды:184793
2 027 949 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
WoodLine сериялы бейтарап Gastrolux PN-187/W салат-бары дайын тағамдарды тарату желілерінің бөлігі ретінде немесе қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында өз бетінше көрсетуге арналған. Модель жарықтандырылған сөремен және дөңгелектермен жабдықталған. Қаңқасы ағаштан, ал үстіңгі жағы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Жеке түсті орындау
- Науаларға арналған бағыттағыштар 1875 мм
- Жиналмалы механизмі бар кронштейндер
- Бағыттаушы-бөлгіш
- Гастроэмкости
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | WoodLine |
| Салмағы (қаптамасыз) | 59.4 кг |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Тереңдігі | 720 мм |
| Құрылым | тұтас үстел үсті |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | бейтарап |
| Орнату | жылжымалы |
| Ені | 1875 мм |
- Бағасы: 2 027 949 ₸


