
Бейтарап есептегіш Gastrolux ДС-1310/SI
- Бар
- Коды:88958
2 188 831 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бейтарап есептегіш Gastrolux ДС-1310/SI тарату желісінің Stone Island арналған көрсету және қысқа мерзімді сақтау, әр түрлі сусындар мен азық-түлік талап етпейтін, арнайы температураны, кәсіпорындарда қоғамдық тамақтандыруды ұйымдастыра отырып, "швед үстелі" қағидаты бойынша. Жабдық сақтауға арналған 2 тумбамен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Материал:
- Қаңқа: тот баспайтын болат және ДСП
- Үстел үсті: гранит 20 мм
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Жоғарғы сөре-қондырма ДС-1310/СИ
- Тамшы жинағышы бар шыныаяқтарға арналған қондырма
- Нан стеллажы 1300 мм
- Полипропиленді қондырма 360х170 мм
- Розетка
- Дөңгелектер жиынтығы SI d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы SI d=125 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Stone Island ПН-1310/SI |
| Салмағы (қаптамасыз) | 54 келі |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 3 |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1 |
| Ені | 1300 мм |
- Бағасы: 2 188 831 ₸


