
Салат-бар Gastrolux БОЙЫНША-127/3GN/W
- Бар
- Коды:184640
2 374 257 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
WoodLine сериясындағы Gastrolux ПО-127/3GN/W салат-бары тарату желілерінің бөлігі ретінде немесе қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дербес салқын тағамдарды қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель жарықтандырылған сөремен және дөңгелектермен жабдықталған. Қаңқасы ағаштан және тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Ваннаның тереңдігі: 210 мм
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Науаларға арналған бағыттағыштар 1225 мм
- Жиналмалы механизмі бар кронштейндер
- Бағыттаушы-бөлгіш
- Гастроэмкости
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | WoodLine |
| Салмағы (қаптамасыз) | 47.3 кг |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 3 |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Тереңдігі | 720 мм |
| Құрылым | гастроемкости астында |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тоңазытқыш бөлігінің жарықтандыруытемпературалық режимі | 0-ден 8 °C-қа дейін |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | тоңазытқыш |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1 |
| Орнату | жылжымалы |
| Ені | 1225 мм |
- Бағасы: 2 374 257 ₸


