
Салат-бар Gastrolux БОЙЫНША-187/ДС/W
- Бар
- Коды:184653
2 533 327 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
WoodLine сериясының Gastrolux ПО-187/ДС/Вт салат-бары тарату желілерінің бөлігі ретінде немесе қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дербес салқын тағамдарды қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель тот баспайтын болаттан жасалған салқындатылған бетпен, жарықтандырылған сөремен және дөңгелектермен жабдықталған. Қаңқасы ағаштан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Жеке түсті орындау
- Науаларға арналған бағыттағыштар 1875 мм
- Жиналмалы механизмі бар кронштейндер
- Бағыттаушы-бөлгіш
- Гастроэмкости
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | WoodLine |
| Салмағы (қаптамасыз) | 62.7 кг |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 5 |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Тереңдігі | 720 мм |
| Құрылым | гастроемкости астында |
| Қуат | 0.45 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тоңазытқыш бөлігінің жарықтандыруытемпературалық режимі | 0-ден 4 °C-қа дейін |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | тоңазытқыш |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1 |
| Орнату | жылжымалы |
| Ені | 1875 мм |
- Бағасы: 2 533 327 ₸


