
Салат-бар жылу Gastrolux ТМ-157/ПК/W
- Бар
- Коды:184786
2 893 021 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
WoodLine сериялы Gastrolux ТМ-157/ПК/W жылытылатын салат-бары тарату желілерінің бөлігі ретінде немесе қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дербес дайын тағамдарды көрсетуге, жылытуға және тұрақты температураны ұстап тұруға арналған. Модель жасанды тастан жасалған жылу бетімен, жарықтандырылған сөремен және дөңгелектермен жабдықталған. Қаңқасы ағаштан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Ваннаның тереңдігі: 210 мм
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Жеке түсті орындау
- Науаларға арналған бағыттағыштар 1550 мм
- Жиналмалы механизмі бар кронштейндер
- Бағыттаушы-бөлгіш
- Гастроэмкости
Назар аударыңыз! Фотосуретте тот баспайтын болаттан жасалған жылу беті бар басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | WoodLine |
| Салмағы (қаптамасыз) | 62.7 кг |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 4 |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Тереңдігі | 720 мм |
| Құрылым | гастроемкости астында |
| Қуат | 0.60 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тоңазытқыш бөлігінің жарықтандыруытемпературалық режимі | 30-дан 80 °C-қа дейін |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | жылу |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1 |
| Орнату | жылжымалы |
| Ені | 1550 мм |
- Бағасы: 2 893 021 ₸


