
Салат-бар Gastrolux БОЙЫНША-127/ДАНА/Вт
- Бар
- Коды:184659
3 355 595 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
WoodLine сериялы PO-127/PC/W Gastrolux салат-бары тарату желілерінің бөлігі ретінде немесе қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дербес түрде салқын тағамдарды қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель жасанды тастан жасалған салқындатылған бетпен, жарықтандырылған сөремен және дөңгелектермен жабдықталған. Қаңқасы ағаштан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Жеке түсті орындау
- Науаларға арналған бағыттағыштар 1225 мм
- Жиналмалы механизмі бар кронштейндер
- Бағыттаушы-бөлгіш
- Гастроэмкости
Назар аударыңыз! Фотосуретте тот баспайтын болаттан жасалған жұмыс беті бар басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | WoodLine |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 3 |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Тереңдігі | 720 мм |
| Құрылым | гастроемкости астында |
| Қуат | 0.35 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тоңазытқыш бөлігінің жарықтандыруытемпературалық режимі | 0-ден 4 °C-қа дейін |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | тоңазытқыш |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1 |
| Орнату | жылжымалы |
| Ені | 1225 мм |
- Бағасы: 3 355 595 ₸


