
Үстел үсті салқындатылатын Gastrolux ПО-1310/3GN/SI
- Бар
- Коды:88954
3 605 387 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stone Island тарату желісіндегі Gastrolux-1310/3GN/SI тоңазытқыш есептегіші "швед үстелі" қағидаты бойынша тамақтандыруды ұйымдастыратын қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды көрсетуге, салқындатуға және салқын күйде ұстауға арналған. Жабдық сақтауға арналған тумбамен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне бағыттауыштар мен гастрономдар кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Материал:
- Қаңқа: тот баспайтын болат және ДСП
- Үстел үсті: гранит 20 мм
- Салқындатылатын беті: тот баспайтын болат
- Жарығы бар сөре: иілген шыны
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Ваннаның тереңдігі: 210 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Гастроэмкосттарға арналған бағыттаушы GN l=530
- Гастроэмкосттарға арналған бағыттаушы GN l=325
- Розетка
- Дөңгелектер жиынтығы SI d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы SI d=125 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Stone Island ПО-1310/3GN/SI |
| Салмағы (қаптамасыз) | 67.3 кг |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 3 |
| Биіктігі | 900-ден 1400 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тоңазытқыш бөлігінің температуралық режимі | 0-ден 8 °C-қа дейін |
| Түрі | тоңазытқыш |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1 |
| Ені | 1300 мм |
- Бағасы: 3 605 387 ₸


