
Жылу беті бар есептегіш Gastrolux ТМ-2010/ДС/SI
- Бар
- Коды:89008
3 915 555 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stone Island тарату желісінің Gastrolux TM-2010/MON/SI термиялық беті бар есептегіш "швед үстелі" қағидаты бойынша тамақтандыруды ұйымдастыратын қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды көрсетуге, жылытуға және жылы күйде ұстауға арналған.
Ерекшеліктері:
- Материал:
- Қаңқа: тот баспайтын болат және ДСП
- Үстел үсті: гранит 20 мм
- Жылулық беті: тот баспайтын болат
- Жарығы бар сөре: иілген шыны
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Розетка
- Дөңгелектер жиынтығы SI d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы SI d=125 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Stone Island ТМ-2010/ПН/SI |
| Салмағы (қаптамасыз) | 79.4 кг |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 5 |
| Биіктігі | 900-ден 1400 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жылу бөлігінің температуралық режимі | 30-дан 80 °C-қа дейін |
| Түрі | жылу |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1 |
| Ені | 1950 мм |
- Бағасы: 3 915 555 ₸


