
Есептегіш жылу Gastrolux ТМ-1610/4GN/SI
- Бар
- Коды:89004
3 992 058 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stone Island тарату желісінің Gastrolux ТМ-1610/4GN/SI жылу есептегіші "швед үстелі" қағидаты бойынша тамақтандыруды ұйымдастыратын қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды көрсетуге, жылытуға және жылы күйде ұстауға арналған. Жылыту түрі "су моншасы" бар жабдық сақтауға арналған шкафпен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне бағыттауыштар мен гастрономдар кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Материал:
- Қаңқа: тот баспайтын болат және ДСП
- Үстел үсті: гранит 20 мм
- Жарығы бар сөре: иілген шыны
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Ваннаның тереңдігі: 210 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Гастроэмкосттарға арналған бағыттаушы GN l=530
- Гастроэмкосттарға арналған бағыттаушы GN l=325
- Розетка
- Дөңгелектер жиынтығы SI d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы SI d=125 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Stone Island ТМ-1610/4GN/SI |
| Салмағы (қаптамасыз) | 71.7 кг |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 4 |
| Биіктігі | 900-ден 1400 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Қуат | 2.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жылу бөлігінің температуралық режимі | 30-дан 80 °C-қа дейін |
| Түрі | жылу |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1 |
| Ені | 1625 мм |
- Бағасы: 3 992 058 ₸


