
Есептегіш жылу Gastrolux ТМ-2010/5GN/SI Баменда Венге қараңғы
- Бар
- Коды:89005
4 175 737 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stone Island тарату желісінің Gastrolux ТМ-2010/5GN/SI жылу есептегіші "швед үстелі" қағидаты бойынша тамақтандыруды ұйымдастыратын қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды көрсетуге, жылытуға және жылы күйде ұстауға арналған. Жылыту түрі "су моншасы" бар жабдық сақтауға арналған шкафпен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне бағыттауыштар мен гастрономдар кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Материал:
- Қаңқа: тот баспайтын болат және ДСП
- Үстел үсті: VicoStone 20 мм кварц агломераты
- Жарығы бар сөре: иілген шыны
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Ваннаның тереңдігі: 210 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Гастроэмкосттарға арналған бағыттаушы GN l=530
- Гастроэмкосттарға арналған бағыттаушы GN l=325
- Розетка
- Дөңгелектер жиынтығы SI d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы SI d=125 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Stone Island ТМ-2010/5GN/SI Tiger/Баменда Венге қараңғы |
| Салмағы (қаптамасыз) | 79.4 кг |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 5 |
| Биіктігі | 900-ден 1400 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Құрылым | гастроемкости астында |
| Қуат | 3.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жылу бөлігінің температуралық режимі | 30-дан 80 °C-қа дейін |
| Түрі | жылу |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1 |
| Ені | 1950 мм |
- Бағасы: 4 175 737 ₸


