
Үстел үсті салқындатылатын Gastrolux ПО-2010/5GN/SI Баменда Венге қараңғы
- Бар
- Коды:88956
4 489 113 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stone Island тарату желісінің Gastrolux 2010/5GN/SI тоңазытқыш есептегіші "швед үстелі" негізінде тамақтандыруды ұйымдастыратын қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды көрсетуге, салқындатуға және салқындатуға арналған. Жабдық сақтауға арналған тумбамен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне бағыттауыштар мен гастрономдар кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Материал:
- Қаңқа: тот баспайтын болат және ДСП
- Үстел үсті: VicoStone 20 мм кварц агломераты
- Салқындатылатын беті: тот баспайтын болат
- Жарығы бар сөре: иілген шыны
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Ваннаның тереңдігі: 180 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Гастроэмкосттарға арналған бағыттаушы GN l=530
- Гастроэмкосттарға арналған бағыттаушы GN l=325
- Розетка
- Дөңгелектер жиынтығы SI d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы SI d=125 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Stone Island ПО-2010/5GN/SI Tiger/Баменда Венге қараңғы |
| Салмағы (қаптамасыз) | 82.7 кг |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 5 |
| Биіктігі | 900-ден 1400 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Құрылым | гастроемкости астында |
| Қуат | 0.45 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тоңазытқыш бөлігінің температуралық режимі | 0-ден 8 °C-қа дейін |
| Түрі | тоңазытқыш |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1 |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 1950 мм |
- Бағасы: 4 489 113 ₸


