
Gastrolux тоңазытқыш беті бар есептегіш ПО-2010/ДК/SI
- Бар
- Коды:88952
5 031 120 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stone Island тарату желісінің Gastrolux 2010/PC/SI тоңазытылған беті бар есептегіш "швед үстелі" қағидаты бойынша тамақтандыруды ұйымдастыратын қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды көрсетуге, салқындатуға және салқындатуға арналған. Жабдық сақтауға арналған тумбамен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Материал:
- Қаңқа: тот баспайтын болат және ДСП
- Үстел үсті: гранит 20 мм
- Салқындатылатын беті: жасанды тас
- Жарығы бар сөре: иілген шыны
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Розетка
- Дөңгелектер жиынтығы SI d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы SI d=125 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Stone Island ПО-2010/ПК/SI |
| Салмағы (қаптамасыз) | 82.7 кг |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 5 |
| Биіктігі | 900-ден 1400 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Қуат | 0.45 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тоңазытқыш бөлігінің температуралық режимі | 0-ден 4 °C-қа дейін |
| Түрі | тоңазытқыш |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1 |
| Ені | 1950 мм |
- Бағасы: 5 031 120 ₸


