
Салат-бар жылу OZTI OSBEH 01
- Бар
- Коды:84987
1 541 781 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OSBEH 01 термиялық салат-бары қоғамдық тамақтандыру орындарындағы тарату желілерінің бөлігі ретінде дайын тағамдарды көрсетуге, жылытуға және тұрақты температурада ұстауға арналған. Ванна тот баспайтын болаттан, сәндік панельдер ағаштан жасалған.
Гастрономиялық сыйымдылықтар бөлек сатып алынады. Қажет болса, тереңдігі 20 мм, 40 мм, 65 мм, 100 мм және 150 мм болатын стандартты өлшемдегі GN 1/1, GN 1/2, GN 1/3, GN 1/4, GN 1/6 және GN 1/9 өлшемдерін орнатуға болады.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру температурасын реттеуге арналған сандық термостат
- Жуынатын бөлме астындағы жылыту элементтері
- 4 доңғалақ
Қосымша сипаттамалар:
- Қорғау класы: IP X4
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7EKO.OSBEH.01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 170 келі |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 4 |
| Биіктігі | 1510 мм |
| Тереңдігі | 780 мм |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жылу бөлігінің температуралық режимі | 70-тен 80 °C-қа дейін |
| Түрі | жылу |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1 |
| Ені | 1490 мм |
- Бағасы: 1 541 781 ₸


