
OZTI OSBEC 01 тоңазытқыш салат-бары
- Бар
- Коды:84983
1 633 884 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OSBEC 01 тоңазытқыш салат-бары қоғамдық тамақтандыру орындарындағы тарату желілерінің бөлігі ретінде сусындарды, салаттарды және басқа да дайын тағамдарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Ванна тот баспайтын болаттан, сәндік панельдер ағаштан, оқшаулау полистиролдан жасалған.
Гастрономиялық сыйымдылықтар бөлек сатып алынады. Қажет болса, тереңдігі 20 мм, 40 мм, 65 мм, 100 мм және 150 мм болатын стандартты өлшемдегі GN 1/1, GN 1/2, GN 1/3, GN 1/4, GN 1/6 және GN 1/9 өлшемдерін орнатуға болады.
Ерекшеліктері:
- Danfoss компрессоры
- Салқындату температурасын реттеуге арналған сандық термостат
- Хладагент R134a
- 4 доңғалақ
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 72 л
- Хладагентпен толтыру: 7,5 г
- Қорғау класы: IP X4
- Түсі: жаңғақ, венге (тапсырыс берген кезде қоймада қандай түс бар екенін тексеріңіз)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7EKO.OSBEC.01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 171.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 190 келі |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 4 |
| Биіктігі | 1510 мм |
| Тереңдігі | 780 мм |
| Қуат | 0.22 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Тоңазытқыш бөлігінің температуралық режимі | 2-ден 6 °C-қа дейін |
| Түрі | тоңазытқыш |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1 |
| Ені | 1490 мм |
- Бағасы: 1 633 884 ₸


