
ОЗТИ ОСБЕ тоңазытқыш салат-бары 16894
- Бар
- Коды:58472
2 276 630 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OSBE 16894 тоңазытқыш салат бар қоғамдық тамақтандыру орындарында тарату желілерінің бөлігі ретінде сусындарды, салаттарды және басқа да дайын тағамдарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Ванна тот баспайтын болаттан, сәндік панельдер ағаштан, оқшаулау полистиролдан жасалған.
Гастрономиялық сыйымдылықтар бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Danfoss компрессоры
- Салқындату температурасын реттеуге арналған сандық термостат
- Хладагент R134a
- Жоғарғы жарықтандыру
- Науаларға арналған жиналмалы сырғымалар
- 4 доңғалақ
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 72 л
- Гастроэмкосттардың тереңдігі: 150 мм
- Хладагентпен толтыру: 7,5 г
- Қорғау сыныбы: 1
- Науаларға арналған бағыттағыштары бар тереңдік: 1090 мм
- Түсі: қызыл ағаш
Назар аударыңыз! Тауардың бейнесі түпнұсқадан ерекшеленеді және таныстыру мақсатында ұсынылған. Фотосуретте басқа түсті модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7912.16894.M0 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 106 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 148 келі |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 4 |
| Биіктігі | 1460 мм |
| Тереңдігі | 725 мм |
| Қуат | 0.22 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Тоңазытқыш бөлігінің температуралық режимі | 2-ден 6 °C-қа дейін |
| Түрі | тоңазытқыш |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1 |
| Ені | 1565 мм |
- Бағасы: 2 276 630 ₸


