
OZTI OSBEC 02 тоңазытқыш салат-бары
- Бар
- Коды:86322
976 809 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OSBEC 02 тоңазытқыш салат-бары қоғамдық тамақтандыру орындарындағы тарату желілерінің бөлігі ретінде сусындарды, салаттарды және басқа да дайын тағамдарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Үстел үсті тот баспайтын болаттан, сәндік панельдер ағаштан, оқшаулау полистиролдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Danfoss компрессоры
- Салқындату температурасын реттеуге арналған сандық термостат
- Хладагент R134a
- 4 доңғалақ
Қосымша сипаттамалар:
- Хладагентпен толтыру: 7,5 г
- Қорғау класы: IP X4
Түсі: жаңғақ, венге (тапсырыс берген кезде қоймада қандай түс бар екенін тексеріңіз)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7EKO.OSBEC.02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 190 келі |
| Биіктігі | 1510 мм |
| Тереңдігі | 780 мм |
| Қуат | 0.22 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Тоңазытқыш бөлігінің температуралық режимі | 2-ден 6 °C-қа дейін |
| Түрі | тоңазытқыш |
| Ені | 1490 мм |
- Бағасы: 976 809 ₸


