
Салат-бар жылу OZTI OSBI 15894
- Бар
- Коды:58473
1 948 246 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OSBI 15894 термиялық салат-бары қоғамдық тамақтандыру орындарындағы тарату желілерінің бөлігі ретінде дайын тағамдарды көрсетуге, жылытуға және тұрақты температурада ұстауға арналған. Ванна тот баспайтын болаттан, сәндік панельдер ағаштан жасалған.
Гастрономиялық сыйымдылықтар бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру температурасын реттеуге арналған сандық термостат
- Жуынатын бөлме астындағы жылыту элементтері
- Жоғарғы жарықтандыру
- Науаларға арналған жиналмалы сырғымалар
- 4 доңғалақ
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 72 л
- Гастроэмкосттардың тереңдігі: 150 мм
- Қорғау сыныбы: 1
- Науаларға арналған бағыттағыштары бар тереңдік: 1090 мм
- Түсі: қызыл ағаш
Назар аударыңыз! Тауардың бейнесі түпнұсқадан ерекшеленеді және таныстыру мақсатында ұсынылған. Фотосуретте басқа түсті модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7912.15894.M0 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 106 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 126 келі |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 4 |
| Биіктігі | 1460 мм |
| Тереңдігі | 725 мм |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жылу бөлігінің температуралық режимі | 70-тен 80 °C-қа дейін |
| Түрі | жылу |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1 |
| Ені | 1565 мм |
- Бағасы: 1 948 246 ₸


