
Салат-бар жылу OZTI OSBEH 02
- Бар
- Коды:86323
1 123 296 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OSBEH 02 термиялық салат-бары қоғамдық тамақтандыру орындарындағы тарату желілерінің бөлігі ретінде дайын тағамдарды көрсетуге, жылытуға және тұрақты температурада ұстауға арналған. Үстел үсті тот баспайтын болаттан, сәндік панельдер ағаштан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру температурасын реттеуге арналған сандық термостат
- Үстел үсті астындағы жылыту элементтері
- 4 доңғалақ
Қосымша сипаттамалар:
- Қорғау класы: IP X4
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7EKO.OSBEH.02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 170 келі |
| Биіктігі | 1510 мм |
| Тереңдігі | 780 мм |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жылу бөлігінің температуралық режимі | 70-тен 80 °C-қа дейін |
| Түрі | жылу |
| Ені | 1490 мм |
- Бағасы: 1 123 296 ₸


