
Швед үстелі ПишТех СН-ШС
- Бар
- Коды:88719
521 497 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Швед үстелі Тағам технологиясы СН-ШС нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді, дайын тағамдарды орналастыруға, сусындар бар термостатты тарату желілерінің бөлігі ретінде немесе қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дербес орнатуға арналған. Модель дөңгелектермен жабдықталған: 2 айналмалы және 2 тежегіші бар айналмалы. Үстел үсті тот баспайтын болаттан, қаптамасы - ДСП-дан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 1660х1070х1090 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000123032 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 76 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 105 келі |
| Биіктігі | 940 мм |
| Тереңдігі | 910 мм |
| Құрылым | тұтас үстел үсті |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | бейтарап |
| Орнату | жылжымалы |
| Ені | 1510 мм |
- Бағасы: 521 497 ₸


