
Швед үстелі ПишТех СН-ШС-Г
- Бар
- Коды:117825
835 421 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Швед үстелі Тағам технологиясы СН-ШС-Г нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді, дайын тағамдарды орналастыруға, сусындар бар термостатты тарату желілерінің бөлігі ретінде немесе қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дербес орнатуға арналған. Модель дөңгелектермен жабдықталған: 2 айналмалы және 2 тежегіші бар айналмалы. Үстел үсті граниттен, қаптамасы - ДСП-дан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 1700х1070х1145 мм
- Түсі:
- Венге
- Сүтті емен
- Жаңғақ
| Жаюлы күйдегі үстелдің өлшемдері | |
|---|---|
| Биіктігі | 890 мм |
| Ені | 1510 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | н0000147622 / н0000147619 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 140 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 168 келі |
| Тереңдігі | 910 мм |
| Құрылым | тұтас үстел үсті |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | бейтарап |
| Орнату | жылжымалы |
- Бағасы: 835 421 ₸


