
Швед үстелі ПишТех СН-ШС сүтті емен
- Бар
- Коды:315017
456 327 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПишТех СН-ШС үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында "Швед үстелін" ұйымдастыруға арналған - қысқа мерзімді сақтау, дайын тағамдарды, сусындар мен таза ыдыстарды көрсету және тарату, сондай-ақ су жылыту құрылғыларын орнату. Модель 4 айналмалы доңғалақпен жабдықталған, оның 2-уі тежегішпен. Корпустың қаптамасы ДСП-дан, ал үстіңгі жағы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Құрастырылған түрде жеткізіледі
- Қаптамасы: гофрокартон және ағаш торлама
- ДСП түсі: сүтті емен
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 83 келі |
| Биіктігі | 940 мм |
| Тереңдігі | 910 мм |
| Құрылым | тұтас үстел үсті |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | бейтарап |
| Орнату | жылжымалы, аралдық |
| Ені | 1510 мм |
- Бағасы: 456 327 ₸


