
Швед үстелі ПишТех СОЭП-ШС, жаңғақ
- Бар
- Коды:88721
1 386 635 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Швед үстелі СОЭП-ШС тағамдық технологиялары тарату желілерінің бөлігі ретінде немесе қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дербес салқын тағамдарды қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель салқындатылатын сыйымдылықпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Үстел үсті тот баспайтын болаттан жасалған, қаптамасы мен сөресі ДСП-дан жасалған.
Жеткізу көлеміне тереңдігі 150 мм болатын 12 гастрохем кіреді.
Ерекшеліктері:
- Температураны бірқалыпты реттеу
- Температураны автоматты түрде ұстап тұруға арналған термостат
- Ас үй жабдықтарын сақтауға арналған ашық орын
- Компрессор NE6181E
- Конденсатор-желдеткіш торабы STVF-124
- Салқындатқыш: R22
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 100 л
- Салқындату сыйымдылығы: 0,413 кВТ
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 3,1 кВТ/сағ
- Хладагент мөлшері: 0,4 кг
- Дыбыс қысымының деңгейі: 59 дбА
- Алып жатқан жер аумағы 1,4 м2
- Қаптамадағы габариттері: 1650х1070х1590 мм
- Қаптама көлемі: 2,77 м3
- Түсі: жаңғақ
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000122977 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 105 келі |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 12 |
| Биіктігі | 1370 мм |
| Тереңдігі | 910 мм |
| Құрылым | гастроемкости астында |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жабдықтау | ашық сөре |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тоңазытқыш бөлігінің температуралық режимі | -1-ден 5 °C-қа дейін |
| Түрі | тоңазытқыш |
| Гастроэмкость типі | GN 1/2 |
| Орнату | оқшауланған, стационарлық |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 1 386 635 ₸


