
Швед үстелі ПишТех СОЭП-ШС сүтті емен
- Бар
- Коды:322048
1 388 783 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салқындатылған швед үстелі Тағам технологиясы SOEP-SHS тарату желілерінің бөлігі ретінде немесе қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жеке құрылғы ретінде салаттар мен салқын тағамдарды қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель салқындатылатын сыйымдылықпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Үстел үсті тот баспайтын болаттан жасалған, қаптамасы мен сөресі ДСП-дан, қаптамасы – гофрокартон, ағаш жәшік және паллет. Бұйым жинақталған түрде жеткізіледі.
Жеткізу көлеміне тереңдігі 150 мм болатын 12 гастрохем кіреді.
Ерекшеліктері:
- Температураны бірқалыпты реттеу
- Температураны автоматты түрде ұстап тұруға арналған термостат
- Ас үй жабдықтарын сақтауға арналған ашық орын
- Компрессор NE6181E
- Конденсатор-желдеткіш торабы STVF-124
- Салқындатқыш R22
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған ортаның максималды температурасы: 32 °С
- Максималды салыстырмалы ылғалдылық: 55%
- Салқындату сыйымдылығы: 0,413 кВТ
- Орташа тәуліктік энергия тұтыну: 3,1 кВТ⋅сағ
- Дыбыс қуатының максималды деңгейі (А): 59 дБ
- Хладагенттің салмағы: 0,4 кг
- Салқындатылатын көлемі: 100 л
- Алып жатқан жер аумағы 1,4 м²
- Түсі: сүтті емен
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа түстің ұқсас үлгісі көрсетілген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 142 келі |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 12 |
| Биіктігі | 1365 мм |
| Тереңдігі | 910 мм |
| Құрылым | гастроемкости астында |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жабдықтау | ашық сөре |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тоңазытқыш бөлігінің температуралық режимі | -1-ден 5 °C-қа дейін |
| Түрі | тоңазытқыш |
| Гастроэмкость типі | GN 1/2 |
| Орнату | стационарлық |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 1 388 783 ₸



