
Кілем жууға арналған машина Hominox UTP701E
- Бар
1 250 000 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Кілем жууға арналған жабдық Hominox UTP701E
Hominox UTP701E кілем жуу машинасы кілем бұйымдарын, кілем төсеніштерін, қадаларды және тоқыма еден материалдарын терең, ылғалды тазалауға арналған кәсіби еден жабдығы болып табылады. Бұл модель клинингтік компаниялар, кір жуатын орындар, химиялық тазалау орындары, қонақ үйлер, сауда орталықтары, бизнес орталықтар, білім беру және денсаулық сақтау мекемелері, сондай-ақ тазалыққа қойылатын талаптары жоғары өндірістік және коммерциялық нысандар жағдайында қарқынды жұмыс істеуге бағытталған.
Hominox UTP701E жоғары механикалық тиімділікті, қуатты вакуумдық жүйені және ойластырылған эргономиканы біріктіреді, бұл кілемдерді жуудың толық циклін – тазалау ерітіндісін жағудан және өңдеуден бастап ластанған ылғалды қарқынды соруға дейін – бір технологиялық процесте орындауға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ені | 55 см |
| Ұзындығы | 111 см |
| Биіктігі | 94.5 см |
| Салмақ | 46.2 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Напряжение/Частота | 220 В AC / 50 Гц |
| Мощность двигателя роликовой щётки | 180 Вт |
| Скорость вращения роликовой щётки | 1400 об/мин |
| Вакуумные двигатели | 1000 Вт ×2 |
| Ширина роликовой щётки | 400 мм |
| Вакуумное давление | 210 мбар |
| Сила всасывания | 24 кПа |
| Мощность водяного насоса | 110 Вт |
| Давление воды | 30 psi |
| Бак чистой воды | 21 л |
| Бак грязной воды | 38 л |
- Бағасы: 1 250 000 ₸


