
Hominox UTP703E электр еден жуу машинасы
- Бар
1 098 000 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Hominox UTP703E еден жууға арналған машина
Hominox UTP703E электрлік еден жуу машинасы – қатты еден жабындарынан бір уақытта механикаландырылған жууға және ластанған суды жинауға арналған заманауи, өнімділігі жоғары жабдық. Бұл модель жинау техникасының кәсіби класына жатады және тұрақты жинау сапасы, жабдықтың жоғары өнімділігі мен сенімділігі талап етілетін жоғары жүктемелер жағдайында пайдалану үшін әзірленген.
Машина ойластырылған құрылымды, қуатты электр қозғалтқыштарын, жұмыс бөліктерінің оңтайлы өлшемдерін және сыйымды су ыдыстарын біріктіреді, бұл оны орташа және үлкен аумақтарды күнделікті тазалауға арналған тиімді құралға айналдырады. Hominox UTP703E едендердің тазалығы қауіпсіздікке, гигиенаға және кеңістікті жалпы қабылдауға тікелей әсер ететін коммерциялық, қоғамдық және өнеркәсіптік нысандарда қолдануға бағытталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| қуат алу түрі | 220В желісі |
| Максималды жұмыс ені | 457 мм |
| Салмақ | 76 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1050 мм |
| Ені | 610 мм |
| Биіктігі | 1190 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ширина всасывающей балки | 760 мм |
| Рабочая ширина | 457 мм |
| Диаметр щётки | 18ʺ |
| Мощность щётки | 1200 Вт |
| Мощность двигателя всасывания воды | 400 Вт |
| Бак чистой воды | 30 л |
| Бак грязной воды | 30 л |
- Бағасы: 1 098 000 ₸


