
Hominox UTP704B аккумуляторлы автоматты еден жуу машинасы
- Бар
1 520 000 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Hominox UTP704B еден жууға арналған машина
Hominox UTP704B сымсыз автоматты еден жуу машинасы – орташа және үлкен аумақтардағы қатты едендерді механикаландырылған ылғалды тазалауға арналған заманауи кәсіби жабдық. Бұл модель автономды пайдалану талаптарын, жоғары өнімділікті және тұрақты тазалау сапасын ескере отырып әзірленген, бұл оны трафик көп және электр желісіне қолжетімділігі шектеулі объектілер үшін оңтайлы таңдау етеді.
Құрылғы аккумуляторлардан автономды қуат көзін, қуатты щетка жүйесін, тиімді сору қондырғысын және сыйымды су ыдыстарын біріктіреді. Автоматтандырылған жұмыс принципінің арқасында Hominox UTP704B персоналдың еңбек шығындарын айтарлықтай азайтуға, тазалау процесін жылдамдатуға және еден жабындарының гигиенасының жоғары деңгейін қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| қуат алу түрі | аккумулятор |
| Аудан бойынша өнімділік | 1450 кв. м/сағ |
| Салмақ | 103 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Ені | 630 мм |
| Биіктігі | 875 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кернеу | 24 В DC |
| Ширина всасывания | 550 мм |
| Диаметр щётки | 18ʺ (457 мм) |
| Мощность щётки | 550 Вт |
| Давление щётки | 25 кг |
| Двигатель всасывания воды | 300 Вт |
| Скорость вращения щётки | 155 об/мин |
| Ширина уборки | 457 мм |
| Аккумулятор | 12 В – 85 А·ч ×2 |
| Бак чистой воды | 22 л |
| Бак грязной воды | 24 л |
| Время зарядки | 8 ч |
| Время работы | 2 ч |
- Бағасы: 1 520 000 ₸


