
Hominox UTP705B сымсыз еден жуу және кептіру машинасы
- Бар
1 595 000 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Едендерді жууға және кептіруге арналған машина Hominox UTP705B
Hominox UTP705B сымсыз еден жууға және кептіруге арналған машина - бұл қатты еден жабындарын бір уақытта жинау және бетін кептіру арқылы кешенді ылғалды тазалауға арналған келесі буын кәсіби тазалау жабдығы. Бұл модель автономдылықтың, жоғары өнімділіктің және тазалаудың тұрақты жоғары сапасының үйлесімі талап етілетін жоғары қарқынды жағдайларда пайдалану үшін әзірленген.
Машина жуу, механикалық тазалау және ластанған суды тиімді сору функцияларын біріктіреді, бұл бетті өткеннен кейін бірден дерлік құрғақ қалдыруға мүмкіндік береді. Бұл әсіресе адамдардың тұрақты ағыны бар және қауіпсіздік, гигиена және егін жинау жұмыстарының жылдамдығына қойылатын талаптарды арттыратын нысандар үшін өте маңызды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| қуат алу түрі | аккумулятор |
| Аудан бойынша өнімділік | 2900 кв. м/сағ |
| Салмақ | 147 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кернеу | 24 В DC |
| Мощность двигателя щётки | 550 Вт |
| Мощность вакуумного двигателя | 400 Вт |
| Ширина уборки | 530 мм |
| Ширина водосборной балки | 800 мм |
| Вместимость бака чистой воды | 63 л |
| Вместимость бака грязной воды | 43 л (эффективный объём 35 л) |
- Бағасы: 1 595 000 ₸


