
Hominox UTP706B сымсыз еден жуу және кептіру машинасы
- Бар
1 855 000 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Едендерді жууға және кептіруге арналған машина Hominox UTP706B
Hominox UTP706B сымсыз еден жуу машинасы және кептіргіш – ластанған суды бір уақытта жинап, кептіре отырып, қатты едендерді кешенді механикаландырылған жууға арналған жоғары тиімді кәсіби тазалау жабдығы. Бұл модель жоғары жүктеме жағдайында жұмыс істеуге арналған және жоғары өнімділік, автономия, резервуарлардың ұлғаюы және жұмыс циклі бойына тұрақты тазалау сапасы маңызды объектілерге бағытталған.
Hominox UTP706B қуатты щетка жинағын, тиімді вакуумдық жүйені, сыйымды су ыдыстарын және эргономикалық дизайнды біріктіреді, бұл оны үлкен аумақты және көлік көп жүретін үлкен нысандарды кәсіби тазалау үшін оңтайлы таңдау жасайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| қуат алу түрі | аккумулятор |
| Аудан бойынша өнімділік | 2900 кв. м/сағ |
| Салмақ | 145 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кернеу | 4 В DC |
| Мощность двигателя щётки | 550 Вт |
| Мощность вакуумного двигателя | 400 Вт |
| Общая мощность | 958 Вт |
| Ширина уборки | 530 мм |
| Ширина всасывающей балки | 800 мм |
| Вместимость бака чистой воды | 65 л (эффективный объём 48 л) |
| Вместимость бака грязной воды | 65 л (эффективный объём 53 л) |
- Бағасы: 1 855 000 ₸


