
Hominox UTP707B еден жууға және кептіруге арналған қайта зарядталатын автоматты машина
- Бар
2 250 000 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Hominox UTP707B еденді жууға және кептіруге арналған машина
Hominox UTP707B сымсыз автоматты еден жуу және кептіру машинасы қатты еден жабындарын кешенді ылғалды тазалауға және бір уақытта кептіруге арналған заманауи, технологиялық жағынан жетілдірілген кәсіби деңгейдегі жабдық болып табылады. Бұл модель жоғары өнімділік, дербестік, сенімділік және тазалаудың тұрақты сапасы талап етілетін коммерциялық, өнеркәсіптік және қоғамдық объектілерде қарқынды пайдалану талаптарын ескере отырып әзірленген.
UTP707B моделі қуатты щетка жүйесін, тиімді вакуумдық жинақты, автоматты жүріс жетегін және таза және лас суға арналған сыйымды резервуарларды біріктіреді. Осының арқасында машина үздіксіз жұмыс процесін қамтамасыз етеді, оператордың физикалық жүктемесін азайтады және дәстүрлі әдістермен салыстырғанда тазалау уақытын айтарлықтай қысқартуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| қуат алу түрі | аккумулятор |
| Аудан бойынша өнімділік | 2900 кв. м/сағ |
| Салмақ | 150 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кернеу | 24 В DC |
| Мощность двигателя щётки | 550 Вт |
| Мощность вакуумного двигателя | 400 Вт |
| Мощность ходового двигателя | 300 Вт |
| Общая мощность | 1258 Вт |
| Ширина уборки | 530 мм |
| Ширина всасывающей балки | 800 мм |
| Вместимость бака чистой воды | 65 л (эффективный объём 48 л) |
| Вместимость бака грязной воды | 65 л (эффективный объём 53 л) |
- Бағасы: 2 250 000 ₸


