
Hominox UTP712 еден жуу машинасы щеткамен итерілетін қайта зарядталатын
- Бар
2 620 000 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Hominox UTP712 еден жууға арналған машина
Hominox UTP712 еден жуу машинасы қатты еден жабындарын тиімді ылғалды тазалауға және ішінара кептіруге арналған заманауи кәсіби жабдық болып табылады. Бұл итерілетін аккумуляторлық модель жинақылық пен дербестікті, қуатты щетка мен вакуумдық жинақтарды, сондай-ақ қарапайым жұмысты біріктіреді, бұл оны тазалау компаниялары, бөлшек сауда және өндірістік нысандар, қоймалар, спорт кешендері және басқа да көлік қозғалысы көп аумақтар үшін тамаша таңдау жасайды.
UTP712 аккумулятормен жұмыс істейтін қуатты пайдалана отырып, электр желісіне қосылмай-ақ үлкен аумақтарды дымқыл тазалауға мүмкіндік береді және сонымен бірге оператор тарапынан ең аз күш жұмсай отырып, жоғары сапалы тазалауды қамтамасыз етеді. Машина техникалық қызмет көрсетудің ыңғайлылығына, беріктігіне және пайдалану тиімділігіне қойылатын талаптарды ескере отырып жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| қуат алу түрі | аккумулятор |
| Аудан бойынша өнімділік | 2800 кв. м/сағ |
| Салмақ | 154 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1310 мм |
| Ені | 830 мм |
| Биіктігі | 1130 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Питание | 2×12 В 100 А·ч (свинцово-кислотные аккумуляторы) |
| Мощность вакуумного двигателя | 500 Вт |
| Мощность двигателя щётки | 550 Вт |
| Вместимость бака чистой воды | 50 л |
| Вместимость бака грязной воды | 60 л |
| Ширина всасывания | 830 мм |
| Ширина уборки | 510 мм |
| Время работы | 3.5-4.5 ч |
- Бағасы: 2 620 000 ₸


