
Hominox UTP713 өздігінен жүретін қос щеткалы еден жуу машинасы
- Бар
3 830 000 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Hominox UTP713 еден жууға арналған машина
Hominox UTP713 еден жуу машинасы үлкен аумақтардағы қатты едендерді тиімді ылғалды тазалауға және кептіруге арналған заманауи кәсіби тазалау жабдығы болып табылады. Бұл өздігінен жүретін қос щеткалы модель автономияны, жоғары өнімділікті, инновациялық аккумуляторлық жүйені және толық интеграцияланған вакуумдық қондырғыны біріктіреді, бұл операторға ең аз физикалық күш жұмсай отырып, сапалы тазалауды қамтамасыз етеді.
Машина қоймаларда, өнеркәсіптік зауыттарда, сауда кешендерінде, спорт алаңдарында, әуежайларда және басқа да көлік қозғалысы көп нысандарда пайдалануға арналған, мұнда тазалаудың жоғары жылдамдығы және үлкен аумақтарда тазалықты сақтау қажет.
UTP713 дымқыл тазалауды, бетті щеткамен өңдеуді және еденді бір уақытта кептіруді бір циклде біріктіруге мүмкіндік береді, бұл тиімділікті арттырады және тазалау уақытын қысқартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| қуат алу түрі | аккумулятор |
| Аудан бойынша өнімділік | 3500 кв. м/сағ |
| Салмақ | 160 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1350 мм |
| Ені | 930 мм |
| Биіктігі | 1150 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ширина уборки | 660 мм |
| Ширина всасывания | 900 мм |
| Время работы | 3-4 ч |
| Время зарядки | 3-4 ч |
| Вместимость бака чистой воды | 85 л |
| Вместимость бака грязной воды | 95 л |
| Двигатели щёток | 2×24 В / 500 Вт |
| Вакуумный двигатель | 24 В / 500 Вт |
| Ходовой двигатель (передний привод) | 650 Вт |
| Аккумулятор | 24 В 80 А·ч (литиевый) |
- Бағасы: 3 830 000 ₸


