
Hominox UTP714 өздігінен жүретін екі щеткалы еден жуу машинасы
- Бар
5 452 000 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Hominox UTP714 еден жууға арналған машина
Hominox UTP714 еден жуу машинасы – қарқынды жұмыс істеуге арналған ірі және орта көлемдегі нысандарды кәсіби тазалауға арналған жоғары технологиялық жабдық. Машина екі параллель щеткамен, интеграцияланған вакуумдық жүйемен және өздігінен жүретін жетекпен жабдықталған, бұл оператордың минималды қатысуымен тиімді тазалауды қамтамасыз етеді.
UTP714 сауда орталықтары, өнеркәсіптік және өндірістік үй-жайлар, қоймалар, әуежайлар, спорттық және ойын-сауық кешендері үшін жоғары өнімділікті, дербестікті және пайдаланудың қарапайымдылығын үйлестіруді қажет ететін тамаша шешім болып табылады.
Кең жұмыс аймағының, қуатты щеткалардың және тиімді вакуумдық жүйенің үйлесімі арқасында машина еденді жартылай кептіру кезінде шаңнан, кірден, төгілген сұйықтықтардан және қатты ластанудан жоғары сапалы тазалауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| қуат алу түрі | аккумулятор |
| Аудан бойынша өнімділік | 6000 кв. м/сағ |
| Салмақ | 230 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1680 мм |
| Ені | 1240 мм |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ширина уборки | 860 мм |
| Ширина всасывания | 1150 мм |
| Время работы | 3-4 ч |
| Время зарядки | 6-8 ч |
| Вместимость бака чистой воды | 150 л |
| Вместимость бака грязной воды | 170 л / 180 л |
| Двигатели щёток | 2×24 В / 500 Вт |
| Вакуумный двигатель | 24 В / 650 Вт |
| Ходовой двигатель | 24 В / 1000 Вт |
| Аккумулятор | 24 В / 150 А·ч (литиевый) |
- Бағасы: 5 452 000 ₸


