
Hominox UTP710B өздігінен жүретін екі щеткалы еден жуу машинасы
- Бар
4 845 000 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Hominox UTP710B еден жууға арналған машина
Hominox UTP710B еден жуу машинасы қатты еден жабындарын механикаландырылған ылғалды тазалауға және кептіруге арналған жоғары технологиялық кәсіби жабдық болып табылады. Бұл өздігінен жүретін қос щеткалы модель қуатты, автономияны және жоғары өнімділікті біріктіреді, бұл оны ірі өнеркәсіптік және коммерциялық нысандарда жұмыс істеуге өте ыңғайлы етеді.
Машина қоймаларға, өнеркәсіптік кәсіпорындарға, сауда кешендеріне, әуежайларға, спорт ғимараттарына және тазалаудың жоғары жылдамдығын, тиімділікті және операторға ең аз физикалық жүктемені қажет ететін басқа да объектілерге арналған.
Hominox UTP710B дымқыл тазалауды, бетті щеткамен өңдеуді және еденді бір уақытта кептіруді біріктіруге мүмкіндік береді, бұл тазалау тиімділігін айтарлықтай арттырады және уақытты үнемдейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| қуат алу түрі | аккумулятор |
| Аудан бойынша өнімділік | 4500 кв. м/сағ |
| Салмақ | 375 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1710 мм |
| Ені | 840 мм |
| Биіктігі | 1360 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ширина уборки | 860 мм |
| Ширина всасывания | 1150 мм |
| Время работы | 3-4 ч |
| Время зарядки | 8 ч |
| Вместимость бака чистой воды | 95 л |
| Вместимость бака грязной воды | 130 л |
| Двигатели щёток | 2×550 Вт |
| Вакуумный двигатель | 400 Вт |
| Ходовой двигатель | 600 Вт |
| Аккумуляторы | 6 В / 225 А·ч ×4 |
- Бағасы: 4 845 000 ₸


