
Hominox UTP720 шаң жинағыш қапшығы бар тыныш құрғақ шаңсорғыш
- Бар
821 000 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Hominox UTP720 құрғақ шаңсорғыш
Hominox UTP720 құрғақ шаңсорғышы беттердің әртүрлі типтеріндегі құрғақ ластануларды тазалауға арналған заманауи кәсіби жабдық болып табылады. Бұл модель жоғары қуатты, ықшам өлшемдерді, тыныш жұмысты және ойластырылған сүзу жүйесін біріктіреді, бұл оны кеңселерде, медициналық мекемелерде, оқу орындарында, коммерциялық үй-жайларда және шу мен тазалыққа қойылатын жоғары талаптары бар өнеркәсіптік нысандарда пайдалану үшін өте қолайлы етеді.
UTP720 кәсіби тазалауға арналған, мұнда тазалаудың тиімділігі, оператордың жайлылығы және қолайсыздықты тудырмай, адамдардың қатысуымен бөлмелерде жұмыс істеу мүмкіндігі маңызды.
Мақсаты және қолдану салалары
Hominox UTP720 шаңсорғышы қатты және жұмсақ беттерден құрғақ кірді тазалауға арналған, соның ішінде:
- кілем, кілем және қадалы материалдар;
- плиткаларды, керамограниттерді, құймалы өнеркәсіптік едендерді;
- линолеум, ПВХ, ламинат еден;
- жиһаздың, сөрелердің, терезе алды тақтайларының беттері және жету қиын бұрыштар.
Бұл модель әсіресе қажет жерде тиімді:
- адамдардың үнемі қатысуымен гигиенаның жоғары деңгейін сақтау;
- шаңды, ұсақ қоқыстарды, үгінділерді және құмды тез және тиімді жинаңыз;
- операторларға және айналасындағыларға түсетін шу жүктемесін азайту;
- қуатты тазалауды эргономикалық және ықшам дизайнмен біріктіріңіз.
UTP720 кеңселерде, мектептерде, күндізгі емдеу мекемелерінде, медициналық клиникаларда, сауда орталықтарында, шеберханаларда және қоймаларда пайдалануға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| бактың сыйымдылығы | 23.5 л |
| Қуат желісінің кернеуі | 220 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Шаң жинағыштың түрі | Қап |
| Сору келтеқұбырының диаметрі | 32 мм |
| Сору келтеқұбырының ұзындығы | 2.1 м |
| Сымның ұзындығы | 8 м |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Мощность двигателя | 1200 Вт |
| Вакуумное давление | 16 Мбар |
| Вместимость пылесборного мешка | 9 л |
| Количество фильтров | 5 шт |
| Корпус материалы | пластик (PPC) |
| Конфигурация колёс | 2 фиксированных + 2 поворотных (360°) |
| Диаметр фиксированных колёс | 100 мм |
| Диаметр поворотных колёс | 45 мм |
| Салмақ | 6 кг |
- Бағасы: 821 000 ₸


