
Өнеркәсіптік шаңсорғыш Hominox UTP721P бір қозғалтқышы бар пластикалық корпус(22 л
- Бар
145 000 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Шаңсорғыш Hominox UTP721P
Hominox UTP721P өнеркәсіптік шаңсорғыш құрғақ және дымқыл ластаушы заттарды тазалауға арналған заманауи кәсіби жабдық болып табылады. Бұл модель жоғары қуатты, жинақылықты, жеңілдікті және әмбебаптылықты біріктіреді, бұл оны өндірістік үй-жайларда, шеберханаларда, құрылыс алаңдарында, қоймаларда және жоғары тазалау өнімділігі мен жабдықтың сенімділігін қажет ететін басқа да коммерциялық кеңістіктерде пайдалану үшін тамаша құрал етеді.
UTP721P тиімділік, ұзақ мерзімділік және техникалық қызмет көрсетудің қарапайымдылығы маңызды болып табылатын кәсіби қолданбаларға арналған. Пластикалық корпусы мен ойластырылған конструкциясы арқасында шаңсорғыш оңай және ыңғайлы қозғалысымен, сондай-ақ ылғал мен химиялық заттардың әсеріне жоғары төзімділігімен ерекшеленеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Шаңсорғыштың түрі | құрғақ және дымқыл шаңсорғыш |
| қуат алу түрі | 220В желісі |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Желілік сымның ұзындығы | 5 м |
| Корпус материалы | Пластик |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Мощность двигателя | 1200 Вт |
| Вместимость бака | 22 л |
- Бағасы: 145 000 ₸


