
Өнеркәсіптік шаңсорғыш Hominox UTP722C бір қозғалтқышы бар тот баспайтын болаттан жасалған корпус 22 л
- Бар
170 000 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Hominox UTP722C шаңсорғыш
Hominox UTP722C өнеркәсіптік шаңсорғыш - әртүрлі нысандарда құрғақ және дымқыл тазалауға арналған жоғары сапалы кәсіби жабдық. Бұл шаңсорғыш қуатты қозғалтқышты, ықшам өлшемді, тот баспайтын болаттан жасалған корпустың жеңілдігі мен жоғары сенімділігін біріктіреді, бұл оны тазалаудың жоғары тиімділігін, беріктігін және сыртқы әсерлерге төзімділігін қажет ететін өнеркәсіптік, коммерциялық және тұрмыстық қолданбаларда пайдалану үшін тамаша құрал етеді.
UTP722C құрғақ ластануды, ұсақ шаңды, үгінділерді, құмды, сондай-ақ сұйықтықтарды, соның ішінде суды, майларды немесе техникалық сұйықтықтарды өңдеуге қабілетті әмбебап жабдық болып табылады. Ойластырылған конструкциясы мен сапалы материалдарының арқасында бұл шаңсорғыш ең ауыр пайдалану жағдайларында да ұзақ қызмет ету мерзімін және тұрақты жұмысын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Шаңсорғыштың түрі | құрғақ және дымқыл шаңсорғыш |
| қуат алу түрі | 220В желісі |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Желілік сымның ұзындығы | 5 м |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 9 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Мощность двигателя | 1200 Вт |
| Вместимость бака | 22 л |
- Бағасы: 170 000 ₸


