
Өнеркәсіптік шаңсорғыш Hominox UTP723P бір қозғалтқышы бар пластикалық корпус 32 л
- Бар
187 000 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Hominox UTP723P шаңсорғыш
Hominox UTP723P өнеркәсіптік шаңсорғыш - өнеркәсіптік, коммерциялық және тұрмыстық нысандардағы құрғақ және дымқыл ластаушы заттарды тазалауға арналған жоғары сапалы кәсіби жабдық. Қуатты қозғалтқыштың, сыйымды бактың және жеңіл пластик корпустың үйлесімі арқасында бұл шаңсорғыш жоғары өнімділікті, пайдаланудың қарапайымдылығын және ұзақ мерзімділігін қамтамасыз етеді, бұл оны кәсіпорындар, шеберханалар, қоймалар, құрылыс объектілері және қарқынды және тиімді тазалауды қажет ететін басқа да үй-жайлар үшін таптырмас құралға айналдырады. .
UTP723P әмбебаптығымен және шаң мен құмнан су мен технологиялық сұйықтықтарға дейінгі ластаушы заттардың әртүрлі түрлерімен жұмыс істеу қабілетімен ерекшеленеді. Шаңсорғыштың конструкциясы қозғалтқышты қорғауды, техникалық қызмет көрсетудің қарапайымдылығын және тұрақты пайдалану кезінде де ұзақ мерзімділікті қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Шаңсорғыштың түрі | құрғақ және дымқыл шаңсорғыш |
| қуат алу түрі | 220В желісі |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Желілік сымның ұзындығы | 5 м |
| Корпус материалы | Пластик |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 9 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Мощность двигателя | 1200 Вт |
| Вместимость бака | 32 л |
- Бағасы: 187 000 ₸


