
Өнеркәсіптік шаңсорғыш Hominox UTP725C екі қозғалтқышы бар корпусы тот баспайтын болаттан жасалған 72 л
- Бар
245 000 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Hominox UTP725C шаңсорғыш
Hominox UTP725C өнеркәсіптік шаңсорғыш өнеркәсіптік, коммерциялық және ірі тұрмыстық нысандардағы құрғақ және дымқыл ластаушы заттарды тазалауға арналған заманауи кәсіби құрылғы болып табылады. Бұл шаңсорғыш қуатты, беріктікті және әмбебаптылықты біріктіреді, соның арқасында ол кәсіпорындар, қойма кешендері, шеберханалар, құрылыс нысандары және қарқынды және сапалы тазалауды қажет ететін кез келген үй-жайлар үшін тамаша таңдау болып табылады.
Бұл модельді әзірлеу кезінде жоғары өнімділікті, резервуардың сыйымдылығын және тот баспайтын болаттан жасалған корпустың беріктігін үйлестіруге ерекше назар аударылды, бұл жабдықтың сенімділігі мен ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді, тіпті ауыр жағдайларда үздіксіз жұмыс істегенде де.
Hominox UTP725C әртүрлі масштабтағы және мақсаттағы нысандарды кәсіби тазалауға арналған:
- өнеркәсіптік және өндірістік цехтар;
- қойма үй-жайлары және логистикалық кешендер;
- шеберханалар мен жөндеу аймақтары;
- сауда алаңдары, дүкендер мен супермаркеттер;
- шаңды, жоңқаларды және сұйық ластануларды кетіруге арналған құрылыс объектілері;
- ауаның гигиенасы мен тазалығына жоғары талаптар қойылатын зертханалар мен объектілер.
Шаңсорғыш әсіресе мыналар үшін тиімді:
- ең аз уақыт ішінде үлкен аумақтарды тазалау;
- құрғақ және ылғалды ластанулармен қарқынды жұмыс;
- ұсақ қоқыстарды (шаң, құм, үгінділер) және сұйықтықтарды (су, майлар, технологиялық сұйықтықтар) жою;
- жабдықтың қызып кету немесе істен шығу қаупінсіз күрделі және қарқынды жағдайларда пайдалану;
- эргономикалық конструкциясы және резервуардың осындай сыйымдылығы үшін жеңіл салмағы арқасында персоналға түсетін жүктемені азайту.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Шаңсорғыштың түрі | құрғақ және дымқыл шаңсорғыш |
| қуат алу түрі | 220В желісі |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 2 |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Желілік сымның ұзындығы | 5 м |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 21 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Мощность двигателя | 2400 Вт (2×1200 Вт) |
| Вместимость бака | 72 л |
- Бағасы: 245 000 ₸


