
Өнеркәсіптік шаңсорғыш Hominox UTP726C үш қозғалтқышы бар корпус тот баспайтын болаттан жасалған 72 л
- Бар
285 000 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Hominox UTP726C шаңсорғыш
Hominox UTP726C өнеркәсіптік шаңсорғыш – өнеркәсіптік, коммерциялық және ірі тұрмыстық нысандардағы құрғақ және дымқыл ластаушы заттарды тиімді тазалауға арналған өнімділігі жоғары кәсіби құрылғы. Бұл шаңсорғыш тот баспайтын болаттан жасалған корпустың қуатын, резервуар сыйымдылығын және беріктігін біріктіреді, бұл оны тазалау сапасы мен жылдамдығына жоғары талаптары бар кәсіпорындар үшін тамаша шешім етеді.
Әзірлеу кезінде құрылғының тұрақты өнімділігі мен ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз ете отырып, қарқынды жұмыс жағдайында жұмыс істей алатындай әмбебаптығы мен сенімділігіне баса назар аударылды.
Hominox UTP726C әртүрлі масштабтағы үй-жайлар мен нысандарды кәсіби тазалауға арналған:
- өндірістік және өндірістік цехтар;
- қойма кешендері және логистикалық орталықтар;
- шеберханалар, жөндеу және сервистік аймақтар;
- сауда залдары, супермаркеттер, дүкендер;
- шаңды, үгінділерді және сұйық қалдықтарды жинауға арналған құрылыс объектілері;
- гигиенаға жоғары талаптар қойылатын зертханалар, медициналық мекемелер және тамақ өндірісі.
Ерекше тиімділікке келесі жағдайларда қол жеткізіледі:
- ең аз уақыт ішінде үлкен аумақтарды тазалау;
- суды, майларды және технологиялық сұйықтықтарды қоса алғанда, құрғақ және ылғалды ластанулармен жұмыс істеу;
- жабдықтың қызып кетуінсіз ауыр және қарқынды жағдайларда пайдалану;
- эргономикалық конструкциясы мен салмақты оңтайлы бөлуіне байланысты персоналдың физикалық жүктемесін азайту.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Шаңсорғыштың түрі | құрғақ және дымқыл шаңсорғыш |
| қуат алу түрі | 220В желісі |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 3 |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Желілік сымның ұзындығы | 5 м |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 23 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Мощность двигателя | 3600 Вт (3×1200 Вт) |
| Вместимость бака | 72 л |
- Бағасы: 285 000 ₸


