
Кілемдер мен жұмсақ жиһаздарды жууға арналған машина Hominox UTP729P пластикалық корпус
- Бар
790 000 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кілемдер мен жұмсақ жиһаздарға арналған жуғыш машина Hominox UTP729P
Hominox UTP729P машинасы кілемдерді, кілемдерді және жұмсақ жиһаздарды кәсіби тазалауға және терең тазалауға арналған өнімділігі жоғары құрылғы болып табылады. Ол жуу жүйесінің функцияларын суды жылыту және вакуумды тазартумен біріктіреді, бұл өңделген беттердің кептіру уақытын қысқарта отырып, кір мен дақтарды кетірудің жоғары деңгейіне қол жеткізуге мүмкіндік береді.
Құрылғы қонақ үйлерді, кеңсе бөлмелерін, мейрамханаларды, тазалау компанияларын және жеке үйлерді қоса алғанда, коммерциялық және жеке нысандар үшін өте қолайлы. Машинаның басты артықшылығы оның ықшамдылығында, жеңілдігінде және ұтқырлығында, тіпті шектеулі кеңістіктерде және жету қиын жерлерде де ыңғайлы жұмыс істеуін қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Салмақ | 23 кг |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Давление водяного насоса | 4.5 бар |
| Кернеу | 220 В / 50 Гц |
| Мощность двигателя | 1200 Вт (выхлопной тип) |
| Мощность нагревателя | 1900 Вт (с термозащитой, ТЭН) |
| Вместимость бака чистой воды | 12 л |
| Вместимость бака грязной воды | 17 л |
| Длина сетевого кабеля | 5 м |
| Жинақтау | насадка для чистки обивки, всасывающий шланг, встроенный шланг подачи воды на всасывающем шланге |
- Бағасы: 790 000 ₸


